10130 SERIZZO
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 10130 |
| Color | GREY |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | RAW |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 13 |
| Length | 265cm / 104inch |
| Height | 173cm / 68inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 290kg |
| Block | 10130 |
| Color | GREY |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | RAW |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 26 |
| Length | 265cm / 104inch |
| Height | 173cm / 68inch |
| Thickness | 3.0cm / 1¼inch |
| Weight | 435 - 290kg |
Select the slabs:
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58